Tiontaire/aonraitheoir Comhartha Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115
Cur Síos Achomair:
Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115 isDáileoir comhartha, HART®, Ionchur: 0(4)-20 mA, Aschur: 2 x 0(4) – 20 mA.
  • Sonraí Táirge
    Clibeanna Táirge
    Sraith Oiriúnúcháin Comharthaí Analógacha Weidmuller:
    Áirítear leis an líne táirgí na feidhmeanna seo a leanas:
    Trasduchtóirí tomhais teochta le haghaidh teirmiméadair friotaíochta agus teirmeachúplaí,
    tiontairí minicíochta,
    trasduchtóirí tomhais-poitéinsiméadar,
    trasduchtóirí tomhais droichid (tomhais brú)
    Tiontairí AD/DA
    taispeántais
    gléasanna calabrúcháin
    Oiriúnú Comhartha Analógach
    Sonraí ginearálta ordaithe
    Leagan Dáileoir comhartha, HART®, Ionchur: 0(4)-20 mA, Aschur: 2 x 0(4) - 20 mA
    Uimhir Ordaithe 7760054115
    Cineál ACT20P-CI-2CO-S
    GTIN (EAN) 6944169656569
    Cainníocht 1 ríomhaire(í).
    Toisí agus meáchain
    Doimhneacht 113.7 mm
    Doimhneacht (orlach) 4.476 orlach
    Airde 117.2 mm
    Airde (orlach) 4.614 orlach
    Leithead 12.5 mm